DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Skolēnu pašpārvalde

2022./2023.m.g.

 

 

 

Skolēnu pāšpārvaldes valde

 

Skolēnu pašpārvaldes prezidents  Aleksandrs Ziļs, 11.a
Prezidenta vietnieks  Maksims Sergejevs, 10.d
Kultūras un sporta ministre  Olesja Bogdane, 10.a
Preses un informācijas ministre  Sofja Poļetajeva, 8.c
Sabiedrisko sakaru ministre  Viktorija Ivanova, 11.a
Izglītības un kārtības ministre  Veronika Kazakeviča, 10.a
Sekretāre  Kristīne Kovaļčuka, 9.c

 

Skolēnu pašpārvaldes saraksts

Arturs Meinerts, 6.a

Kirils Afanasjevs, 6.c

Vadims Timofejevs, 6.c

Ksenija Kazakeviča, 7.c

Darina Lobačova, 8.a

Karolina Magrina, 8.a

Olesja Ivanova, 8.b

Laura Miloševiča, 8.b

Sanita Eisaka, 8.c

Jelizaveta Purpliša, 8.c

Mikuļčika Jeļizaveta, 9.a

Puzirevska Arianna, 9.b

Minkeviča Anastasija, 9.b

Magrina Iveta, 9.b

Mija Maksimova, 9.c

Anastasija Stehnovska-Slavska, 10.a

Anna Lomonosova, 10.a

Liliāna Kiva, 11.a

Ņikita Degtjarovs, 12.a

 

 

 

Ziemassvētku tirdziņš skolā

Ziemassvētki ir īpašs un brīnišķīgs laiks, kad notiek tik daudz lielisku notikumu. Tieši sagaidot Ziemassvētkus mūsu skolā skolēnu pašpārvalde organizēja Ziemassvētku labdarības tirdziņu.

Šis pasākums ir lielisks veids, kā svinēt svētkus un apvienot skolēnus, skolotājus un skolas administrāciju. Tirdziņā bija daudz krāsainu stendu, kuros piedāvāja dažādus pašgatavotus Ziemassvētku gardumus un rokdarbus: siltus cepumus un smaržīgus Ziemassvētku kokus,  nelielas rotas, Ziemassvētku kartītes un daudz ko citu. Skolēni, pielietojot savas prasmes un radošumu, radīja daudz dažādu izstrādājumu, no kuriem daži pat bija iekļauti Ziemassvētku dāvanu groziņos. Tirdziņa laikā arī bija iespēja ziedot naudu dzīvnieku patversmei.

Ziemassvētku tirdziņš skolā bija ne tikai jautrs un aizraujošs pasākums, bet arī lielisks veids, kā mācīt skolēniem uzņēmējdarbības un radošuma prasmes. Bija patīkami redzēt, ka daži skolēni gribēja ziedot savus ienākumus, lai palīdzētu dzīvnieku patversmei. Rezultātā šajā pasākumā tika savākti 74 Eiro, kurus mēs ziedojām Dzīvnieku patversmei.

Pasākums arī bija lielisks veids, kā pārbaudīt un stiprināt mūsu skolas kopienas saikni, kas ir būtiska, lai nodrošinātu mūsu skolēnu un skolotāju veiksmīgu turpmāko sadarbību. Ziemassvētku tirdziņš skolā bija fantastisks notikums, kas sniedza daudz prieka un kuru mēs noteikti atcerēsimies ilgi pēc tam.

Vēlamies pateikt paldies 1.a, 1.b, 2.c, 4.a, 4.b, 5.a, 6.a, 7.b, 8.b, 9.c klases skolēniem, kuri piedalījās pasākumā un ziedoja naudu dzīvnieku patversmei. Vēl gribam pateikt paldies skolas administrācijai un skolēnu pašpārvaldei par pasākuma īstenošanu.

Sagatavoja skolēnu pašpārvaldes prezidents Aleksandrs Ziļs

Mēs dzīvnieku patversmē

“Dari kā mēs, dari kopā ar mums, dari labāk par mums”

2022.gada 15. decembrī skolēnu pašpārvalde organizēja sporta pasākumu “Dari kā mēs, dari kopā ar mums, dari labāk par mums” 3.-7. klašu skolēniem un vecākiem.

Šoreiz sacensības notika baseinā un komandas sacentās peldēšanā. Tika novadītas četras stafetes, taču uzvarētāju noteikt neizdevās, jo visas komandas bija spēcīgas. Pēc tam notika individuālās sacensības skolēniem un vecākiem. Pasākuma beigās visi dalībnieki saņēma balvas, mielojās ar kliņģeri, pavadīja laiku priecīgās sarunās.

Paldies jums, mīļie vecāki, par atbalstu un aktīvu kopā būšanu kopā ar bērniem. Mēs ļoti ceram, ka tā mums izdevās aizbiedēt visas slimības. Liels paldies arī sporta skolotājiem, novēlam jums spēku un izturību, organizējot jaunas sportiskās aktivitātes.

Lai dzīvo kustība, sports un veselīgs dzīves veids!

Arhivs