Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros šī gada 7.maijā Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskolas (Aveņu iela 40) aktu zālē notika koncerts “Maestro R. Paula kino un teātra mūzika”. Koncerts veltīts Maestro Raimonda Paula ieguldījumam latviešu teātra un kino mūzikā.
Lieliskie mūziķi Uldis Veigurs un Mārtiņš Bērtulis koncerta laikā izpildīja daudzveidīgu repertuāru Lasīt tālāk…
















