Maija beigas ir pats skaistākais laiks skolas gadā – saule silda arvien siltāk un gaisā jau jaušama vasaras smarža. Tieši šādā saulainā un priecīgā dienā, 27. maijā, mūsu draudzīgā 3.c klase devās neaizmirstamā ekskursijā uz Latgales zoodārzu Daugavpilī.
Jau kopš paša rīta gaisā valdīja liels satraukums un čalas. Kad beidzot vērām vaļā zoodārza durvis, mēs uzreiz nonācām pavisam citā – noslēpumainā un eksotiskā – pasaulē. Lasīt tālāk…



















