Š.g. 7.maijā programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskolas 2.b klases skolēni kopā ar klases audzinātāju Veroniku Biruļu un skolotāju Ritu Ošuroku apmeklēja Daugavpils Māla mākslas centru.
Skolēniem tika piedāvāta iespēja iepazīties ar Latgales kultūras mantojumu – keramikas un podniecības tradīcijām, apskatīt tapušos podnieka darbus. Lasīt tālāk…


















