DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskola Daugavpils pilsētas svētkos

No 31. maija līdz 2. jūnijam Daugavpils pilsēta svinēja savu 749. dzimšanas dienu. Svētku norisēs aktīvi līdzdarbojās arī Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskola.

Sestdien, 1. jūnijā, tradicionāli notika Daugavpils pilsētas svētku gājiens, kurā piedalījās arī mūsu skolas vadība, pedagogi un skolēni. Mūsu “rozīnīte” bija krāsaini, spilgti lietussargi, un neliels vasaras lietus arī bija gājiena dalībnieks.

Rīgas ielā skolēni un pedagogi darbojās skolas informatīvajā teltī, reklamējot mūsu mācību iestādi un īstenotās mācību programmas. Interesentiem bija arī iespēja izpausties radoši, zīmējot uz papīra vai koka ripām.

Dubrovina parkā pilsētas iedzīvotājus priecēja mūsu skolas vokālais ansamblis “Jautrais trio” un tautas deju kolektīvs “Strautiņš”.

Daudz laimes dzimšanas dienā, Daugavpils!