DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Nodarbību “Efektīva mācību stunda” cikls

Nodarbību “Efektīva mācību stunda” cikla ietvaros mūsu skolas pedagogi turpina profesionāli pilnveidoties skolā organizētajās mācīšanās grupās. 2. semestrī skolotāji aktualizēja savas zināšanas, prasmes un iemaņas par tēmām “Metožu daudzveidība”, “Mākslīgā intelekta izmantošana skolotāja darbā” un  “Atgriezeniskās saites sniegšana”. Skolotāju atbalstam tika izstrādāts  stundas šablons un dažādas atgādnes, kā arī paplašināta mūsu skolotāju labās prakses piemēru – mācību resursu KRĀTUVE.

Nodarbību gaitā kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka vide, kurā visi mācās, jautā un ieteic, sadarbojas, dalās pieredzē, atbalsta un iedvesmo cits citu,  ir īpaša, tā saliedē un veido vienotu pieeju skolas attīstībā.

Arī prieks, ka pedagogu atgriezeniskā saite liecina par nodarbību  lietderību un nepieciešamību turpināt strādāt šajā virzienā arī turpmāk.

Paldies skolotājiem par aktivitāti!

Sagatavoja: direktores vietniece Svetlana Zenova