DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Starptautiskajai skolotāju dienai veltīts pasākums

2023.gada 5.oktobrī Daugavpils Vienības namā notika  svinīgais pasākums, veltīts  Starptautiskajai skolotāju dienai.

Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskolu pārstāvēja konkursam “Pedagoģiskās meistarības balva 2023” nominētie skolotāji:  pirmsskolas izglītības skolotājas Anita Verbicka,  Jeļena Fjodorova, Ludmila Kuzmina, Gunta Koļesņikova, Ināra Gorčika un Rita Petrova, fizikas skolotāja Aļona Proščenko, pamatizglītības skolotāja Marina Meduņecka, angļu valodas skolotāja Alla Mihailova, latviešu valodas skolotāja Jūlija Vaikule, vēstures un sociālo zinību skolotāja Oksana Staņeviča, matemātikas skolotāja Lilija Puzāne. Konkursa dalībnieki saņēma Pateicības rakstus, bet uzvarētāji katrā nominācijā tika apbalvoti ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes Goda rakstiem un piemiņas dāvanām.

Apbalvojums „Mūža aicinājums” bija piešķirts pirmsskolas mūzikas skolotājai Ludmilai Revjakovai, sākumskolas skolotājai Ņinai Dubovskai un dizaina un tehnoloģiju skolotājai Jadvigai Osipovai.

Šogad Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskolas pedagogu kolektīvu papildināja arī jauno skolotāju paaudze. Pedagoģisko darbu mūsu skolā uzsāka pirmsskolas izglītības skolotājas Diāna Daļecka, Marija Gainutdinova, Ludmila Krupska un Sandra Pildika,  sociālo zinību skolotāja Valērija Sudnika, matemātikas skolotāja Marina Mačione.

Sirsnīgi apsveicam mūsu skolas skolotājus un novēlam neizsīkstošu enerģiju mācību darbā, vienmēr būt optimisma piepildītiem! Mēs lepojamies ar Jums!

Informāciju sagatavoja Oksana Staņeviča