DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Sporta diena

Siltā, saulainā rudens dienā,19.septembrī, mūsu skolas (Aveņu 40) audzēkņi kopā ar skolotājiem devās pārgājienā pa maršrutu “DDAV – sporta bāze “Dzintariņš” – DDAV”.

Sākumā pa klašu blokiem, ievērojot laika atstarpes, dalībnieki kājām devās uz sporta bāzi “Dzintariņš, ceļā praktiski pielietojot savas zināšanas par personīgo drošību un ceļa satiksmes noteikumiem. “Dzintariņā” dalībniekiem tika piedāvātas 6 stacijas ar sporta aktivitātēm: iemest bumbu grozā, iesist bumbu vārtos, 2 skriešanas stafetes, trāpīt ar bumbiņu riņķī, virves vilkšana. Te skolēni varēja apliecināt savas spējas un fizisko sagatavotību, kā arī pilnveidoja prasmi sadarboties komandā. Pēc nelielas atpūtas klases devās atpakaļceļā. Atgriezās visi noguruši, taču gandarīti par paveikto.

Liels paldies skolas administrācijai un sporta skolotājiem par pasākuma organizāciju un  lielisko iespēju pavadīt laiku aktīvi, visiem kopā, lai stiprinātu mūsu skolas vienotību.