DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Jauniešu tikšanās ar pilsētas mēru

Š.g. 24.janvārī Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskolā notika neaizmirstama tikšanās ar mūsu pilsētas mēru A.Elksniņu. Tikšanās mērķis bija  veidot dialogu ar jauniešiem, aicinot tos izteikt priekšlikumus un veidot iniciatīvas Daugavpils pašvaldības darba ar jauniešiem un vides uzlabošanai.

Aktīvākie 10.-12. klašu skolēni uzdeva daudzveidīgus jautājumus par mūsu pilsētas attīstības plāniem, īstenotajiem projektiem un perspektīvām. Skolēni bija atzīmējuši, ka mūsu pilsētas galva ir ļoti izglītota un daudzpusīgi attīstīta personība, jo mērs ne tikai sniedza plašas atbildes, bet arī citējis slavenos rakstniekus, lai argumentētu savas domas. Bija ļoti patīkama atmosfēra, jo notika konstruktīvs dialogs, kas ļāva katram brīvi paust savas domas un izteikt priekšlikumus. Pēc tikšanās skolēni secināja, ka jābūt aktīvai sabiedriskajai pozīcijai, lai nevienam nerastos vēlme braukt prom no mūsu dzimtās puses, lai Daugavpils ziedētu un mēs varētu lepoties ar tās iedzīvotājiem un sasniegumiem!

Mīļš paldies pilsētas mēram A.Elksniņa k-gam par atsaucību! Mūsu jaunieši ir mūsu Latvija, nākotne un cerības!