DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Ekskursija uz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu

9.novembrī 11.d un 12.d  klases skolēni  devās izzinošā ekskursijā uz mūsu pilsētas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, lai iepazītu jaunas profesijas šajā jomā. Skolēni guva zināšanas par to, kur jāmācās un kāda izglītība ir nepieciešama, lai kļūtu par ārsta palīgu, ģimenes ārstu, brigādes vadītāju. Šī dienesta darbinieki aizraujoši stāstīja par savu darba ikdienu, par to, ka jāmīl cilvēki, lai saistītu savu dzīvi ar šo darbu. Skolēniem šī ekskursija izraisīja lielu interesi.

Paldies par atbalstu un ekskursijas organizēšanu mūsu skolas sociālajam pedagogam Nadeždai Stajevskai un mūsu pilsētas Neatliekamās medicīniskas palīdzības dienesta darbiniekiem!

Informāciju sagatavoja O. Staņeviča