DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

2022.-23.m.g. Sporto visa klase

Projekta “Sporto visa klase” aktivitātes

Mūsu skolas 5.a klase (16 sportisti) piedalās Latvijas Olimpiskās komitejas īstenotajā projektā ,,Sporto visa klase», kura galvenais mērķis ir nodrošināt sporta nodarbības ar maksimālu lietderību, pilnveidot iesaistīto skolēnu vispārējo fizisko sagatavotību, dodot motivāciju nodarboties ar sportu. Atšķirība no skolas programmas it tāda, ka bērni apgūst mācību materiālu padziļināti un daudz ātrāk par saviem vienaudžiem. Nodarbībās skolēniem notiek dažādas kustības spēles, vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumi, kā arī peldēšana un sporta nodarbības svaigā gaisā. Nodarbības notiek trīs reizes nedēļā.  

7.-8. februārī mūsu skolēni piedalījās pilsētas sacensībās  tautas bumbā, kur ieguva 3.vietu (meitenes) un 4.vietu (zēni).

28. februārī Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskolā notika projekta “Sporto visa klase» novada sacensības, kurās piedalījās Latgales spēcīgākās skolas. Sacensībās piedalījās sportisti no Jēkabpils, Viļāniem, Dagdas, Sakstagalas un Daugavpils. Tajās skolēniem bija iespēja parādīt savus spēkus, kā komandas darbā, tā arī individuāli.

Kopvērtējumā mūsu komanda ieguva 4.vietu. Apsveicam mūsu sportistus un turpmāk novēlam viņiem veiksmi un spilgtas uzvaras!

Sagatavoja projekta koordinators Aleksandrs Visockis

2022./2023. mācību gadā Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskola īsteno Latvijas Olimpiskās komitejas projektu “Sporto visa klase”, kura galvenais mērķis ir nodrošināt sporta nodarbības ar maksimālu lietderību, pilnveidot iesaistīto skolēnu vispārējo fizisko sagatavotību, dodot motivāciju nodarboties ar sportu. Projekta norises laiks ir 5 mācību gadi, un šogad tajā piedalās 5.a klases skolēni (16 sportisti). Nodarbības notiek saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas izstrādātu metodisko materiālu. Pateicoties projektam, skolēni saņem iespēju  biežāk nodarboties ar sportu un apgūt  jaunās sportiskās aktivitātes.  Skolā projektu koordinē un vada sporta skolotājs A. Visockis.