DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Latgales reģiona skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konference

2021.gada 5. martā attālināti notika Latvijas skolēnu 45. zinātniskās pētniecības darbu (ZPD) Latgales reģiona konference, kura tika prezentēti 175 ZPD dažādās zinātņu nozaru grupās. Skolēni uzstājās konferencē ar sava ZPD prezentāciju PowerPoint formātā, iekļaujot tajā būtiskākos pētījuma jautājumus un atbildes uz recenzenta jautājumiem, pēc tam atbildēja uz komisijas jautājumiem.

Daugavpils 16. vidusskolu konferencē pārstāvēja 12. klases skolēni. Andrejs Terehovs savu ZPD prezentēja medicīnas un veselības zinātņu grupā, darba vadītāja ir bioloģijas un ķīmijas skolotāja Jeļena Markova. Anna Siņica savu ZPD prezentēja humanitāro un mākslas zinātņu grupā, darba vadītāja ir angļu skolotāja Nadežda Dzalbe. Mūsu skolēnu ZPD tika augsti novērtēti un izvirzīti valsts ZPD konferencei, kas notiks  31.martā. A.Terehovs savā grupā ieguva 1.vietu, A.Siņica – 2.vietu.

Paldies skolēniem un pedagogiem par ieguldīto laiku, kā arī kvalitatīviem un interesantiem zinātniskās pētniecības darbiem! Novēlam labus panākumus Valsts ZPD konferencē!

Sagatavoja direktora vietniece A.Proščenko