DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Darbs vasarā

Šogad Daugavpils jauniešiem atkal būs iespēja piedalīties vasaras nodarbinātības programmā, ko organizē Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa. Pieteikšanās darbam vasaras periodā norisināsies vairākos posmos un sāksies 6. februārī. Prioritāte būs jauniešiem no daudzbērnu ģimenēm, kā arī tiem, kuriem ir maznodrošinātas, trūcīgas ģimenes statuss. Reģistrācija uz nodarbinātības programmu notiks elektroniski Jaunatnes nodaļas mājaslapā www.jaunatne.daugavpils.lv sadaļā “Nodarbinātība”.

Jauniešiem vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kuri ir no daudzbērnu ģimenēm, reģistrācija sāksies 6.februārī plkst. 11.00 un turpināsies līdz 12.februārim (ieskaitot).

Jauniešiem vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kuriem ir maznodrošinātas, trūcīgas ģimenes statuss, reģistrācija sāksies 13.februārī plkst. 11.00 un turpināsies līdz 19.februārim (ieskaitot).

Pārējiem jauniešiem vecumā no 15 līdz 19 gadiem reģistrācija sāksies 20.februārī plkst. 11.00 un turpināsies līdz 26.februārim (ieskaitot).

Visiem jauniešiem vecumā no 13 līdz 14 gadiem reģistrācija sāksies 13.martā plkst.11.00 un turpināsies līdz 17.martam (ieskaitot). Šī vecuma jauniešiem, kuri ir no daudzbērnu ģimenēm vai ir maznodrošinātas, trūcīgas ģimenes statuss, tiks sniegta prioritāte.

 

Sīkākā informācija:

https://jaunatne.daugavpils.lv/lv/jaunumi/5511-vasaras-nodarbinatibas-programma-prioritate-jauniesiem-no-maznodrosinatam-trucigajam-un-daudzbernu-gimenem

 

Sagatavoja sociālā pedagoģe L.Voicehovska