DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas 101.gadadienai veltīts pasākums

Š.g. 18.novembrī mūsu skolas koris piedalījās Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas 101.gadadienai veltītā pasākumā, kas norisinājās Vienības laukumā.

Pasākumu atklāja profesionālā pūšamo instrumentu orķestra „Daugava” koncerts. Turpinājumā, sveicot visus svētkos un uzsverot katra lomu un nozīmi Latvijas labklājības veicināšanā, pilsētas iedzīvotājus uzrunāja Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš. Plkst. 21.00 tradicionāli skanēja Latvijas Valsts himna, ko šogad kopā ar pilsētas iedzīvotājiem dziedāja Daugavpils 16. vidusskolas un Daugavpils 12. vidusskolas koru dalībnieki. Tālāk svinīgā un patriotiskā noskaņojumā visi devās baudīt svētku salūtu Daugavmalā.

Paldies mūsu skolas 5.-12. klašu kora dalībniekiem un tā vadītājai Lilijai Grakovai par piedalīšanos pilsētas svētku pasākumā!

Sagatavoja skolas avīzes redakcija