DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Latvijas telpu futbola asociācijas pusfināla spēles apmeklējums

Š.g. 13.februārī mūsu skolas 5.c klases skolēni kopā ar klases audzinātāju Karīnu Gomola un sporta skolotāju Sergeju Kiseļovu apmeklēja Latvijas telpu futbola asociācijas pusfināla spēli Daugavpils Olimpiskajā centrā. Spēle notika starp Daugavpils komandu „LDZ Cargo/ DFA” un vairākkārtējiem Latvijas čempioniem, Latvijas kausa ieguvējiem, UEFA čempionu līgas dalībniekiem no  Rīgas  futbola  kluba “Nikars.”

   Atrodoties skatītāju un līdzjutēju pilnās Olimpiskā centra tribīnēs, skolēni vēroja spēli un atbalstīja mūsu pilsētas komandu. Spēles pārtraukumā skolēniem bija iespēja paskraidīt, paspēlēt un izklaidēties lielajā zāles laukumā.

   Spēles beigās skolēniem bija iespēja tuvāk iepazīties LDZ ”Kargo” spēlētājiem un nofotografēties ar tiem.

Sagatavoja Sergejs Kiseļovs, sporta skolotājs