DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Konkurss ,,Es esmu skolotājs”

Katru gadu Jaunrades namā ,,Jaunība” notiek spēle-konkurss ,, Es esmu skolotājs” 7.kl. skolēniem. Šajā mācību gadā mūsu skolu pārstāvēja septiņi 7.a klases skolēni: Anastasija Fadeejeva, Ruslāna Jevdokimova, Katerīna Dobrovoļska, Daniils Grigorjevs, Jekaterina Levčenoka, Jekaterīna Nikoļska un Aleksandrs Ziļs. Viens no komandas bija skolotāja lomā un pārējie skolēni apmeklēja mācību stundas un izpildīja uzdevumus kā skolēni. Katras stundas beigās ,,skolotājs” novērtēja skolēnu darbu un skolēni — ,,skolotāja” prasmes. Komandas tika vērtētas 3 nominācijās: ,,Labākais skolotājs”, ,,Labākais skolēns” un ,,Labākā klase”. Labākā skolniece tika atzīta Anastasija Fadejeva, pārējās nominācijās mūsu komandu novērtēja ar atzinību. Paldies klases audzinātājai Valentīnai Lipkovičai par sagatavošanu un atabalstu.

Sagatavoja Jekaterīna Nikoļska,7.a kl.