DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Ekskursija labākajiem skolēniem

Pēc tradīcijas maijā skolēni, kas gada laikā ir centīgi mācījušies un sasnieguši augstus rezultātus, tiek apbalvoti ar braucienu pa Latvijas skaistākajām vietām.

Šī gada 8. maijā tika organizēta ekskursija uz Jūrmalu un Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu mūsu skolas teicamniekiem, olimpiāžu un Latgales reģiona zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) konferences dalībniekiem, kas ir ieguvuši godalgotas vietas. 

Saulainā maija rītā mūsu skolēni devās ceļā. Sākumā viņi apmeklēja Jūrmalu, kur varēja baudīt Rīgas jūras līča skaistumu un ūdens plašuma vērienīgumu, pastaigāties pa Jomas ielu, vērojot interesantas un neparastas ēkas, arhitektūras pieminekļus. Tālāk ekskursijas dalībnieki devās uz Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu, kur varēja vērot un pētīt dzīvnieku pasaules daudzveidību.

Skolēni bija gandarīti par ekskursijas laikā redzēto, dzirdēto un piedzīvoto.