DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

LJĢS sezona noslēgumā — Rurālā ģeogrāfija!

Š.g. 24.martā  Rezeknē notika  LJĢS sezonas noslēguma pasākums, kurā piedalījās komanda  no mūsu skolas.  Konkursa tēma — rurālā ģeogrāfija, ir tieši par lauku vidi, dzīvi ārpus pilsētas! Galu galā urbānā vide LJĢS jau ir gana pētīta, mazliet pat piemirstot par dzīvi lauku vidē. Konkursa dalībniekiem bija jāveic 6 uzdevumi, tai skaitā zināšanas par hieraldiku un pasaules karti. Mūsu skolniece Margarita Mihailova (11.kl.) izcīnīja 1. vietu.

Tika izvērtēti 2017./2018. m. g. sezonas  rezultāti: apliecinājumu par aktīvu darbu LJĢS  ieguva Naumova Olga (12.kl.), Mihailova Margarita (11.kl.)  un Siļčonoks  Daniels (9.b).

Paldies skolēniem, kuri lasa grāmatas, paplašina savu redzesloku un ar savām zināšanām un panākumiem dara godu  mūsu skolai!

Sagatavoja Svetlana Rudjko, ģeogr. un ķīm. profmaģistre, ģeogrāfijas un dabaszinības  skolotāja