DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Darbs vasarā

Jauniešiem no 13 līdz 14 gadiem elektroniskā reģistrācija uz darbu 2018.gada vasaras periodā sāksies 3.februārī plkst. 11.00 Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļas mājas lapā

https://jaunatne.daugavpils.lv/lv/departaments/darbs

Reģistrēties būs iespējams līdz 15.februārim.

Jauniešiem no 15 līdz 19 gadiem elektroniskā reģistrācija sāksies 24.februārī plkst. 11.00, tāpat Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļas mājas lapā  https://jaunatne.daugavpils.lv departaments/darbs.

Reģistrēties būs iespējams līdz 8.martam.

 

Jau iepriekš būs pieejama pieteikuma anketa, ar kuru vart iepazīties pirms reģistrācijas sākuma. Reģistrācijas dienā OBLIGĀTI ir jāatjauno mājas lapa, lai aktivizētos poga SŪTĪT.

Informācija, kas jāzina aizpildot pieteikumu:

  1.  Reģistrācija ir pieejama tikai jauniešiem, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Daugavpilī.
  2. Nodarbinātības programmas jauniešiem no 13 līdz 14 gadiem dalībnieku vecumam uz 1.jūniju ir jābūt ne mazāk kā 13 gadi un ne vairāk kā 14 gadi. Savukārt, Nodarbinātības programmas jauniešiem no 15 līdz 19 gadiem dalībnieku vecumam uz 1.jūniju ir jābūt ne mazāk kā 15 gadi un ne vairāk kā 19 gadi. 
  3. Īpaša uzmanība jāpievērš personīgās informācijas datu aizpildīšanai (vārds, uzvārds, personas kods). Ja tiks pieļautas kļūdas, pieteikums tiks noraidīts.

 

Tiem jauniešiem, kuriem nebūs pieejas pie datora, 3.februārī (sestdiena) no plkst. 11.00 līdz 13.00 un 24.februārī no plkst. 11.00 līdz 13.00, Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļas telpās (Saules ielā 5a) būs pieeja pie datoriem, kur paši jaunieši vārēs reģistrēties vasaras nodarbinātības programmas sistēmā.