DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Zēnu vokālais konkurss “Zelta balss”

2017.g. 9. novembrī Saskaņas skolā atjaunojās mūsu pilsētas tradīcija — zēnu vokālais konkurss “Zelta balss”. Šogad  šis konkurss ”Latvija tavā dziesmā…” tika veltīts Latvijas simtgadei. Skolēni no mūsu skolas — Vitālijs Kondrašovs 9.b, Daniēls Siļčonoks 9.b, Artūrs Žerebkovs 5.a, Rihards Pimanovs 6.a — piedalījās konkursā ar Ulda Marhilēviča un Māras Zālītes diesmu   “Mēs lidosim” un ieguva  I pakāpes diplomu!  Zēnu balsis – tās ir īpašas, tapēc  priecāsimies, ka mūsu skolā tās skan!

Pilsētas žūrija nolēma, ka nākamgad Latvijas simtgadei tiks apvienoti pilsētas zēnu kori, lai kopīgi nosvinētu šo pasākumu.

Lai dziesmas skan! Dievs, svēti Latviju!

                                           

 Sagatavoja Lilija Grakova, mūzikas skolotāja