DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

A.Puškina Liceja dienai veltītais skolēnu radošo darbu krājums

Oktobris. Nepabeigtā rudens serenāde,  ārā  klusām līst  lietus, un mākoņi skaļi elpo. Klusuma dienas, daiļrades laiks.

1811. gada 19. oktobrī Lielā Carskoje Selo licejs tika atvērts. Starp pirmo un slavenākajiem liceja  skolēniem bija  dzejnieks -Aleksandrs Puškins. Šodien šajā dienā notiek  koncerti, izstādes, literārās lasīšanas. Mūsu pilsētā  publicēta  A.Puškina Liceja dienai veltītais skolēnu radošo darbu krājums.

Ļoti patikami, ka Ekaterīnas  Nikoļskas , Anastasijas  Fadejevas (no 6.a kl.) esejas  un  Nikitas Kuņeviča  fabula, bet arī Jevgenija Vilcāna un Olgas Juškenas (visi no 8.a kl.) stāsti par dzīvnieku dzīvi   pārstāvēja šogad  mūsu skolu pilsētas krājumā.  Viņu  darbus  Jūs varat lasīt skolas avīzē  vai skolas bibliotēkā.

Paldies skolotājiem Žannai Ugarenko un Valentīnai Lipkovičai par skolēnu sagatavošanu.