DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Ekskursijas labākajiem skolēniem

Jau tradicionāli maija beigās skolēni, kuri gada laikā ir centīgi mācījušies, tiek apbalvoti ar  braucienu pa Latvijas skaistākajām vietām.

Šī gada 17.maijā tika organizēta ekskursija uz Bausku un Rundāles pili mūsu skolas teicamniekiem un olimpiāžu dalībniekiem, kuri ir čakli mācījušies, ieguvuši godalgotas vietas dažādu mācību priekšmetu olimpiādēs. Mūs sagaidīja vēsturiskā Bauska, lepnā Rundāles pils un krāšņais pils parks.

23.maijā tika organizēta ekskursija mūsu skolas aktīvākajiem konkursu dalībniekiem un veiklajiem sportistiem, kuri aizstāv skolas godu konkursos, sporta pasākumos, projektos. Skolēni bija ļoti gandarīti, apmeklējot Latvijas pērli Zemgales līdzenumos. Bērni uzzināja daudz interesanta no ekskursijas vadītājas stāstījuma, apbrīnoja greznās zāles, vēsturiskās gleznas, izbaudīja parka lielumu un krāšņumu, graciozo strūklaku, darbinieku laipnību. Paldies par jauko braucienu!

Alīna Šumilo, sākumskolas skolotāja