DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Ābeces svētki

„Paliec sveika, Ābecīte!” – šos vārdus 23. un 24.februārī mūsu pirmklasnieki lepni veltīja savai pirmajai skolas grāmatai. Mūsu skolā notika Ābeces svētki. Kopš 1.septembra ir pagājis jau pusgads. Visu šo laiku pirmo klašu skolēni čakli mācījās lasīt zilbes, likt tās kopā vārdos un no vārdiem virknēt teikumus. Viņi kopā ar skolotājiem ilgu laiku gatavojās šim nozīmīgajam notikumam. Lūk, tas brīdis bija klāt, kad pirmklasnieki varēja parādīt visu, ko bija iemācījušies — atpazīt burtus, rakstīt, veidot teikumus un pat lasīt grāmatas. Svētku laikā skolēni dziedāja dziesmas, gāja rotaļās, minēja mīklas, lasīja dzejoļus. Neviens nepalika bez uzdevuma, arī skatītājiem vajadzēja aktīvi līdzdarboties. Ābeces apgūšana ir tikai sākums ilgajam, grūtajam, bet ļoti interesantajam skolas ceļam. Lai jums veicas, mūsu skolas vismazākie skolēni!

Olga Naumova, 11.klase