DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

LJĢS komandu mači Daugavpils 16.vidusskolā

Apsveicam

 

9. -12. kl. komandu ar iegūto III vietu LJĢS «Komandu mačos». Komandas sastāvā V.Griņko, M.Jurinovs, K.Kiseļova un I.Dubodelovs.

 

Sestdien, 25. februārī mūsu skola uzņēma komandas no Rēzeknes un Daugavpils. Konkursu vadīja LJĢS organizatori no Latvijas universitātes Ģeogrāfijas fakultātes. Skolas aktu zālē sapulcējās 25 komandas. Kopā ar pedagogiem un pasākuma vadītājiem bija apmēram 120 cilvēku.

Vadītāji bija sagatavojuši 8 konkursus, kuros vajadzēja parādīt ne tikai ģeogrāfijas zināšanas, bet arī prasmi strādāt ar karti, veikt mērījumus un aprēķinus. Saspringts darbs ritēja no desmitiem rītā līdz pat pieciem vakarā.

Noslēgumā tika apbalvotas sešas komandas — to vidū arī divas mūsu skolas 9. -12. klašu komandas,  kuras kopvērtējumā ieguva 3. un 5. vietu. Ne velti ir teiciens: “Mājās pat sienas palīdz.”    

Vislabākie ģeogrāfijas zinātāji un godpilnās 3. vietas ieguvēji mūsu skolā ir Veronika Griņko, Maksims Jurinovs, Katerina Kiseļova no 12.kl. un Ivans Dubodelovs no 9.B kl.

 

ģeogrāfijas skolotāja Svetlana Rudjko