DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Lāpu gājiens

11.novembrī, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Rietumkrievijas brīvprātīgo armiju jeb tā saukto Bermonta karaspēku, mūsu pilsētā jau ceturto reizi notika lāpu gājiens. Tajā kopā ar citiem pilsētas iedzīvotājiem devās arī mūsu skolas audzēkņi. Lāpu gājiens ir ļoti krāšņs un grandiozs notikums, kurā var patiesi izjust piederību savai zemei un lepnumu par tautu. No Daugavpils Universitātes jaunā korpusa kolonna virzījās pa pilsētas centrālajām ielām līdz Vienības laukumam. Šeit gājiena dalībnieki no lāpām izveidoja Latvijas kontūru. Patīkami, ka šajā kontūrā palika arī daļiņa no mūsu sirds. Visiem bija pacilāts noskaņojums, un skolēni, kuri gājienā devās pirmo reizi, atzīmēja, ka šajā tumšajā rudens laikā tas bija visgaišākais mirklis.