DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Kopā valodu daudzveidībā

Septembrī norisinājās tradicionālais Eiropas Valodu dienai veltītais konkurss “Kopā valodu daudzveidībā”.  22.septembrī  Daugavpils Centra vidusskolā notika noslēguma pasākums “Valodu karuselis” un laureātu apbalvošana. Galvenais šī pasākuma mērķis ir veicināt interesi par valodu apguvi.

Mūsu skolu pārstāvēja 11.klases skolēni Maksims Kortenovs un Katrīna Jančenko, kuri izpildīja Raimonda Paula kompozīciju “Baltā dziesma” divās valodās. Šis duets apbūra publiku un izpelnījās skaļas ovācijas.

Iepriecināja arī skolēni, kuri bija nosūtījuši savus darbus šim konkursam. 4.A klases skolnieks Germans Mikulovs ieguva 3.vietu spēļu konkursā “Pa … lappusēm”. Germans pēc Kira Buličeva grāmatas “Trešās planētas noslēpumi” motīviem izveidoja ļoti krāsainu un aizraujošu spēli “Dzīvnieki kosmosa zoodārzam”. Godalgoto trešo vietu ieguva arī 10.klases skolnieču komanda par multimediju izstrādni, kas veltīta mūsu izcilajam dzejniekam Rainim.

Ceram, ka nākamgad mums veiksies vēl labāk, un mūsu skolas skolēni iepriecinās ar augstiem rezultātiem.

Jeļizaveta Kaļiņina, 11. klase