DAUGAVPILS DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA VIDUSSKOLA

Lieldienu akcija-konkurss „Skaistākā Lieldienu ola”

Lai padarītu pavasara dienas krāsainākas, Daugavpils vispārizglītojošo skolu skolēni piedalījās Lieldienu akcijā-konkursā „Skaistākā Lieldienu ola”. Akcijas 1.kārtā skolēni iesniedza skices, no kurām pilsētas vizuālās mākslas skolotāji kopā ar Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas „Saules skola” pasniedzējiem izvēlējās oriģinālākos darbus. 9. un 11. martā „Saules skolā” savu skolotāju vadībā 17 skolu jaunie mākslinieki izkrāsoja olu atbilstoši izstrādātajai skicei.

Arī mūsu skolas komanda skolotājas Gaļinas Želabovskas vadībā piedalījās šajā konkursa. Komandas sastāvā: 11. klases skolnieces Veronika Petkeviča, Jeļizaveta Baika, Eleonora Tukiša-Kovaļenko.
Veronika Petkeviča (11.kl.): „Šis pasākums ir atstājis daudz pozitīvu iespaidu. Redzēt savu skici uz olas ir pārsteidzoši un neparasti. Bija ļoti interesanti izrotāt olu, kā arī redzēt citu skolu darbus. Bija iespējams parādīt zīmēšanas spējas un īstenot savu bērnības sapni. Protams, nebija viegli pārnest skici uz lielāku pamatu un izvēlēties nepieciešamus toņus, taču mēs tikām galā. Tā bija lieliska zīmēšanas pieredze, iespēja uzlabot savas prasmes. Mēs ieguldījām milzīgu darbu, lai izveidotu savu zīmējumu uz olas. Gribētos redzēt mūsu Lieldienas olu uz ielas, jo tā sanāca ļoti krāsaina, spilgta un skaista. Tik jauki apzināties, ka tavs zīmējums uz Lieldienas olas rotā ielu un dod prieku citiem. Domāju, ka šis pasākums palīdzēja attīstīt bērniem viņu radošās spējas un deva iespēju piedalīties pilsētas dekorēšanā.”